Kelímky papírové ZVÍŘÁTKA 4ks
Kelímky papírové zvířátka 4 ks
Kelímky papírové ZVÍŘÁTKA 4ks
- balení obsahuje 4 kelímků
- papírový kelímek s pirátským motivem má obsah 220ml
- perfektní pro servírování studených i teplých nápojů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Party a oslavy |
|---|---|
| EAN: | 5904610113905 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Novinka
Mašle na auto květiny krémová 2ks
Skladem
(15 ks)
155 Kč
Měrná cena:
77,50 Kč / 1 ks
Akce
Jutová dekorace na židle Mr and Mrs 2 ks
Skladem
(1 ks)
60 Kč
95 Kč
(–36 %)
Měrná cena:
30 Kč / 1 ks
Růžičky textilní nalepovací 6ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
115 Kč
Měrná cena:
19,17 Kč / 1 ks
