Způsob dopravy

 

 

Váš balíček zašleme pečlivě zabalený prostřednictvím GLS nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí na kterémkoliv odběrném místě Zásilkovny po celé ČR. Doba doručení je obvykle 2-3 pracovní dny. Pokud zvolíte způsob platby bankovním převodem, mějte prosím na paměti, že zásilku odešleme až po připsání částky na náš účet.

 

Dopravu můžete mít zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

 

1 / GLS 

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby GLS. Pokud uvedete adresu k sobě do práce, nezapomeňte uvést i název firmy. Kurýrovi můžete zaplatit hotově nebo kartou.

  • Platba předem: 120 Kč
  • Platba na dobírku155 Kč

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu GLS https://gls-group.eu/CZ/cs/home

 

2 / Zásilkovna

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně. Platit na Zásilkovně lze hotově nebo kartou

  • Platba předem: 90 Kč
  • Platba na dobírku: 125 Kč

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy

Sledujte pohyb své objednávky na webu Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

 

3/ Osobní odběr v Praze

Zdarma si můžete vyzvednout svůj balíček na naší prodejně v Praze 10, Francouzská 70 jakýkoliv pracovní den mezi 12 - 18 hodinou a v sobotu mezi 10 - 14 hodinou.  Zaplatit nám můžete na místě hotově či platební kartou.

 

O odeslání vás budeme informovat SMS a e-mailem.

Svůj balíček si ihned po převzetí zkontrolujte.