Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Jak nakupovat
Způsob dopravy
Naše služby
Podmínky nákupu
Více
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
HALLOWEEN
Polštáře
Svatební dekorace
ŠERPY NA STOLY
Svatební kolekce
SVATBA V ZELENÝCH TÓNECH
,
PŘÍRODNÍ svatba
,
Svatba v pastelových tónech
,
Romantická svatba
,
JEMNĚ KRÉMOVÁ svatba
Svatební fotokoutek
Rozlučka se svobodou
Svatební výslužky
Svatební výzdoba na auto
Svatební bublifuky
Svatební ubrousky
Svatební obřad
Svatební podvazky
Svatební truhly
Svatební kniha hostů
Svatební jmenovky
Svatební vystřelovací konfety
Svatební girlandy, lampiony a pom poms
Diamantové konfetky a perličky
Okvětní plátky růží
Organza, tyl, juta, krajka
Organza
,
Krajka
,
Juta a tyl
Svatební vývazky
Stuhy
Saténové a šifonové stuhy
,
Stuhy z krajky a juty
Svatební balonky
Svatební přání a obálky
Narozeninová jubilea
Anglická kosmetika pro ženy a muže
Party a oslavy
ANDĚL, ČERT A MIKULÁŠ
Oslava narozenin
Barevné narozeniny
,
Narození dítěte
,
1. narozeniny
,
Oslava narozenin pro holčičky a kluky
Stylová party
Rosegold párty
,
Námořnická party
,
Hawai party
,
Zlato-černá party
,
Party v přírodních tónech
Balonky
Foliové číslice
,
Foliová písmena
,
Balonky latexové barevné
,
Balonky foliové
,
Chodící balonky
,
Balonky s potiskem
,
Svítící balónky
,
Balony velké
,
Foliové nápisy
,
Spojovací balónky
,
Stojany na balonky
Helium a příslušenství
Helium a pumpičky na balonky
,
Těžítka
,
Stuhy na balónky
Lampiony
Závěsné lampiony
Party fotokoutek
Party stolování
Brčka, příbory,míchátka a napichovátka
,
Ubrusy plastové
,
Talíře a talířky
,
Party kelímky a skleničky
,
Party ubrousky papírové
Vystřelovací konfety
Party dekorace
Svíčky a fontánky
,
Girlandy
,
Frkačky a trumpetky
,
Party čepičky
,
Závěsné dekorace
,
Serpentýny
,
Konfety na stoly
,
Doplňky na karneval
,
Klobouky,čepice, paruky a čelenky
Barvy na obličej a tělo
PLESY A KARNEVAL
SILVESTR
VÁNOCE
Skřítkové a sobíci
Balení dárků
Bytové dekorace
Naše služby
Nafukování balónků
Realizace akcí
Kompletní výzdoba Vašeho svatebního dne
Svatební floristika
Kontakt
Přihlášení
Více
Domů
/
Party a oslavy
/
Party dekorace
/
Frkačky a trumpetky
Frkačky a trumpetky
Nejprodávanější
Frkačka barevná s puntíky
Skladem
(229 ks)
20PF-GGMIX
5 Kč
Frkačka zlatá 1ks
Skladem
(49 ks)
20PF-THZB
5 Kč
Frkačka barevná
Skladem
(274 ks)
20CL0001
5 Kč
Frkačka holografická
Skladem
(183 ks)
25GWI120
5 Kč
Frkačka černo-zlatá 6 ks
Skladem
(10 ks)
25GWIP1-010-019
45 Kč
Frkačka s třásněmi zlatá 6ks
Skladem
(5 ks)
30152393
40 Kč
Frkačka stříbrná 1ks
Skladem
(9 ks)
20PF-THSB
5 Kč
Frkačka světle modrá 6 ks
Skladem
(6 ks)
25HOR1-011
55 Kč
Frkačka světle růžová 6 ks
Skladem
(6 ks)
25HOR1-081
55 Kč
Zobrazit více produktů
Stránka
1
z
1
-
9
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Nejlevnější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Otevřít filtr
Cena
5
Kč
55
Kč
1
5
55
Na skladě
9
Akce
0
Novinka
4
Tip
0
Výpis produktů
Frkačka barevná
Skladem
(274 ks)
5 Kč
/ ks
20CL0001
Frkačka barevná s puntíky
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(229 ks)
5 Kč
/ ks
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
20PF-GGMIX
Frkačka holografická
Skladem
(183 ks)
5 Kč
/ ks
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
25GWI120
Novinka
Frkačka stříbrná 1ks
Skladem
(9 ks)
5 Kč
/ ks
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
20PF-THSB
Novinka
Frkačka zlatá 1ks
Skladem
(49 ks)
5 Kč
/ ks
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
20PF-THZB
Novinka
Frkačka s třásněmi zlatá 6ks
Skladem
(5 ks)
40 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,67 Kč / 1 ks
30152393
Novinka
Frkačka černo-zlatá 6 ks
Skladem
(10 ks)
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,50 Kč / 1 ks
25GWIP1-010-019
Frkačka světle modrá 6 ks
Skladem
(6 ks)
55 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,17 Kč / 1 ks
25HOR1-011
Frkačka světle růžová 6 ks
Skladem
(6 ks)
55 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,17 Kč / 1 ks
25HOR1-081
Ovládací prvky výpisu
9
položek celkem